Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 722 328 055

Klimatyzacja do domu

Jeszcze do niedawna klimatyzatory znajdowały się wyłącznie w biurach i centrach handlowych. Z roku na rok przybywa chętnych do montażu klimatyzatora również na terenie prywatnych posesji. Klimatyzacja do domu to nie tylko komfort cieplny, ale także czyste powietrze. System klimatyzacji powinien spełniać takie warunki, jak energooszczędność, cicha praca oraz pełen komfort nawiewu. Oferujemy nowoczesne klimatyzatory najlepszych marek. Urządzenia cechują się wysokim stopniem energooszczędności oraz cichą pracą. Dostarczamy także klimatyzację do biur na terenie Wrocławia i okolic.

 

Jaki rodzaj klimatyzacji wybrać?

Przed podjęciem decyzji o tym, jaki rodzaj klimatyzacji wybrać, warto poradzić się fachowca, który określi różnego typu uwarunkowania wynikające m.in. z rozkładu wnętrz i dzięki temu będzie w stanie dobrać optymalne rozwiązanie. Istnieje kilka typów urządzeń odpowiednich do użytkowania w domu – są to m.in. klimatyzatory:

  • ścienne,
  • przypodłogowe,
  • kasetonowe,
  • kanałowe.

Przy wyborze klimatyzatora do domu ważne jest, aby wziąć pod uwagę jego energooszczędność – dzięki temu nie zawyży on rachunków za prąd i dobrze oczyści powietrze. Decydując się na zakup naszych systemów klimatyzacji do domów i mieszkań masz gwarancję wysokiej dostępności części zamiennych oraz szybką reakcję w razie jakichkolwiek problemów.

Dach