Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 722 328 055

Klimatyzacja

Klimatyzatory pozwalają na efektywne chłodzenie, a czasem również ogrzewanie pomieszczeń w domu czy biurze. Powietrze wydobywające się z jednej strony jest ciepłe, z drugiej – zimne. Na rynku istnieją także klimatyzatory z funkcją grzania, co sprawia, że stają się urządzeniami całorocznymi. Latem przyjemnie ochładzają wnętrza, a zimą zapewniają ciepłe powietrze. Dzięki ich uniwersalności z pewnością warto rozważyć zakup tego typu klimatyzacji do domu.

 

Klimatyzacja w mieszkaniu lub firmie

Zamontowanie klimatyzatora w mieszkaniu lub pomieszczeniu firmowym niesie za sobą wiele korzyści. Jako element grzewczy, urządzenie jest wyjątkowo opłacalne, ponieważ wykorzystuje naturalne zasoby środowiska, a co za tym, idzie jest tańsze niż np. farelka czy grzejniki akumulacyjne. Należy jednak pamiętać, że klimatyzacja nie powinna być traktowana jako podstawowe źródło ogrzewania domu – lepiej sprawdza się jako źródło doraźne.

 

Klimatyczny chłód

Nasze systemy klimatyzacyjne nie mają sobie równych. Wyposażone są w filtry, które absorbują kurz, pyłki i dym, dzięki czemu wydmuchiwane przez nie powietrze jest dobrze oczyszczone. Niezależnie od pogody na zewnątrz, zapewniają miły chłód i pozwalają cieszyć się temperaturą najodpowiedniejszą dla osób przebywających w pomieszczeniu, gdyż umożliwiają precyzyjną jej kontrolę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku pytań do kontaktu z nami.