Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 722 328 055

Pompy ciepła

Coraz więcej osób korzysta z ekologicznych rozwiązań grzewczych, jakimi są pompy ciepła. Rosnąca popularność tych urządzeń spowodowana jest zarówno coraz większą dbałością Polaków o środowisko naturalne, jak i rosnącymi cenami węgla, gazu i oleju opałowego. Pompy ciepła są najbardziej efektywnym sposobem ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej. Wykorzystują energię zgromadzoną w środowisku naturalnym, czerpiąc ją z wody, gruntu i powietrza. Stanowią doskonałą alternatywę dla ogrzewania gazowego, olejowego czy elektrycznego. Dostarczamy najwyższej klasy urządzenia pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów systemów grzewczych.

 

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzne pompy ciepła wykorzystują energię cieplną pobraną z powietrza znajdującego się na zewnątrz budynku. Urządzenia te mogą zasilać zarówno instalację grzewczą w domu, jak i ogrzewać wodę użytkową. Powietrzne pompy ciepła wykorzystywane są również do chłodzenia pomieszczeń. Montaż tego rodzaju urządzenia to doskonała alternatywa dla starych instalacji ogrzewania elektrycznego. Może ogrzewać wodę użytkową przez cały rok, bez konieczności przyłączania kotła gazowego, olejowego czy na paliwo stałe. Powietrzna pompa ciepła potrzebuje minimalnej przestrzeni do instalacji i z łatwością integruje się z istniejącymi instalacjami w budynku. Oprócz tego charakteryzuje ją szybki oraz łatwy montaż.

 

Czy warto zainwestować w pompę ciepła?

Pompa ciepła jest jednym z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła. Wybierając pompę ciepła, nie musisz budować komina ani inwestować w opał. Ponadto urządzenie to jest praktycznie bezobsługowe. Charakteryzuje się też długą żywotnością – prawidłowa instalacja wysokiej klasy pompy ciepła może działać bezawaryjnie nawet do 50 lat. Instalacja pompy ciepła wiążę się nie tylko z oszczędnością, ale także wygodą i czystością. Urządzenia te nie wydzielają żadnych szkodliwych dla ludzi i środowiska substancji. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem komfortowego, wydajnego i przede wszystkim ekologicznego sposobu ogrzewania swojego domu, to pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

Montaż pompy ciepła

Zajmujemy się montażem pomp ciepła we Wrocławiu i okolicach. Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, w której prezentujemy niektóre zrealizowane przez nas instalacje grzewcze. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, indywidualne podejście do klienta, a także szybką realizację każdego zlecenia. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu tego rodzaju instalacji, a także współpracą z renomowanymi producentami pomp ciepła, dlatego korzystając z usług naszej firmy, możesz mieć pewność najwyższej jakości urządzeń oraz prawidłowo przeprowadzonego montażu.