Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 722 328 055

Nowoczesny dom

Ekologiczne ogrzewanie domu

Ogrzewanie domu powinno skutecznie dostarczać ciepło do wszystkich pomieszczeń. Nie bez znaczenia jest również dbanie o środowisko naturalne, a także oszczędność. Na rynku dostępny jest szereg nowoczesnych urządzeń przeznaczonych do ekologicznego ogrzewania domu, takich jak pompy ciepła, regulatory pogodowe oraz kolektory słoneczne. Różnią się od siebie pod wieloma względami, jednak cel jest jeden – ogrzewanie ekologiczne. W dzisiejszych czasach powinno się ograniczyć emisję CO2 do atmosfery, a co za tym idzie nie stosować paliw, których spalanie powoduje ich dużą emisję. W naszej ofercie znajdziesz szereg ekologicznych rozwiązań grzewczych, które nie tylko zapewnią Ci komfort cieplny w chłodne dni, ale również nie wpłyną niekorzystnie na środowisko naturalne.

 

Zalety ogrzewania ekologicznego

Nowoczesne pompy ciepła, które znaleźć można w naszej ofercie, są niesamowicie wydajne, a przy tym praktycznie bezobsługowe. Korzystają z energii odnawialnej, czerpanej m.in. z powietrza, wody, gruntu oraz promieniowania słonecznego. Należy pamiętać, że aby wydajnie korzystać z energii cieplnej zapewnianej przez instalacje ekologiczne, należy zakupić odpowiednie do tego urządzenia. Często jest to niemały wydatek, jednak patrząc przyszłościowo, bardzo opłacalny – w późniejszym czasie rachunki znacznie się zmniejszą. Przy pomocy przyjaznych środowisku instalacji można ogrzać dom, eliminując przy tym emisję dymu, popiołu i innych szkodliwych substancji. Kolejną ich zaletą jest fakt, iż nie wymagają regularnego dokładania paliwa.