Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 722 328 055

Eko-ogrzewanie

Wybór odpowiedniej instalacji grzewczej do swojego domu to bardzo ważna kwestia, która ma wpływ zarówno na komfort cieplny domowników, jak i stan środowiska naturalnego. Większość wydatków w sezonie zimowym jest związana właśnie z energią cieplną potrzebną do ogrzania budynku. Warto więc zainwestować w instalację grzewczą, która dostarczy domownikom optymalną ilość ciepła, a przy tym zbytnio nie obciąży portfela. Na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych urządzeń przeznaczonych do ogrzewania domów. Różnią się one m.in. systemem grzewczym oraz rodzajem paliwa, na jakie są zasilane. Istnieje także coraz więcej sposobów na ekologiczne ocieplanie domu i wody użytkowej.

 

Ekologiczne rozwiązania grzewcze

Coraz więcej mówi się o smogu i jego szkodliwym wpływie na zdrowie, dlatego producenci urządzeń grzewczych muszą przestrzegać surowych zasad ujętych w europejskich dyrektywach i dostarczać wyłącznie produkty, których użytkowanie nie szkodzi środowisku naturalnemu. Ekologiczne urządzenia do ogrzewania domów dostępne w naszej ofercie umożliwiają redukcję emisji CO2, tlenków siarki, tlenków azotu oraz innych produktów ubocznych procesów spalania. Ponadto wybór pompy ciepła zapewnia komfort użytkowania przy jednoczesnym oszczędzaniu energii i czasu, a także pieniędzy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.