Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 722 328 055

Rozwiązania klimatyzacyjne idealne dla obiektów biurowych

W biurze powinny panować odpowiednie warunki temperaturowe. Wpływają one na efektywność wykonywanych zadań oraz samopoczucie pracowników. Zbyt wysoka temperatura powoduje problemy z koncentracją i sprzyja pojawieniu się uczucia zmęczenia, a także jest niebezpieczna dla zdrowia. Z tego względu w większości biur montowana jest klimatyzacja. Wyjaśniamy, jaki rozwiązania klimatyzacyjne najlepiej sprawdzają się w przestrzeni biurowej.

 

Nowoczesne systemy klimatyzacji do biur

Przestrzeń biurowa od lat dynamicznie się zmienia, co ma związek m.in. z chęcią zapewnienia pracownikom odpowiednich warunków do efektywnej pracy. Na wydajność i samopoczucie pracowników w dużym stopniu wpływa temperatura otoczenia, która latem np. w oszklonym biurowców może niebezpiecznie wzrastać. Z tego względu rośnie zainteresowanie klimatyzatorami do biur, które pozwalają nie tylko skutecznie obniżyć temperaturę powietrza, ale także nie rozpraszają pracowników emitowanym hałasem. Dostępnych rozwiązań jest wiele i bez większych problemów można dopasować je zarówno do metrażu wymagających schłodzenia pomieszczeń, jak i ich nasłonecznienia, a także ilości sprzętu RTV i innych urządzeń, które wydzielają ciepło.

klimatyzator

Jaką klimatyzację wybrać do biura?

Wybór konkretnego rozwiązania uzależniony jest od indywidualnych potrzeb oraz wspomnianych powyżej kryteriów, czyli metrażu, nasłonecznienia i dodatkowych źródeł ciepła. Nie bez znaczenia jest także brak uciążliwości związanych z działaniem klimatyzatora oraz estetyka zastosowanych urządzeń. Oferujemy Państwu nowoczesne, wydajne i ciche systemy klimatyzacyjne, które doskonale sprawdzą się w każdym biurze. W naszej ofercie znajdują się m.in. ekologiczne klimatyzatory kasetonowe nowej generacji, a także klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe, klimatyzatory kanałowe i klimatyzatory typu multi-split. Dla poszukujących doraźnych rozwiązań do bardzo małych biur oferujemy klimatyzatory przenośne z dodatkowymi funkcjami. Z przyjemnością doradzimy Państwu wybór odpowiednio dopasowanego do specyfiki przestrzeni biurowej rozwiązania, a także zajmiemy się opracowaniem projektu i jego kompleksową realizacją.